1 Kimlik Bilgileri
2 Kişisel Bilgiler
3 Adres Bilgileri

Müşteri Ol Başvuru Formu

Türkiye Finans müşterisi olmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli olup kurye ile adresinizde ziyaret edildikten sonra cep telefonunuza göndereceğimiz dijital bankacılık parolanız ile Mobil / İnternet şubemizi kullanabilirsiniz.
Bankamız müşterisi olduğunuzda her müşterimiz gibi TFXTARGET uygulamamızı anında kullanabilirsiniz. TFXTARGET ile 5 gün 24 saat boyunca, 250 USD/EURO/STERLIN ve üzerindeki tüm döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi piyasa kurları ile anında yapabilir ya da emir verebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

"TC kimlik numarası" alanını boş bırakmayınız. "TC Kimlik No" alanına eksik değer girmeyiniz.
"Doğum tarihi" alanını boş bırakmayınız.
"Baba adı" alanını boş bırakmayınız.
"Cep telefonu numarası" alanını boş bırakmayınız.
"Güvenlik kodu" alanını boş bırakmayınız.

ABD Vatandaşlığınız (ABD pasaportu, Greencard sahipliği veya ABD vergi mükellefiyeti) bulunuyor mu?

Yabancı ülke vergi mukimliği ile ilgili düzenlemeler nedeniyle sizi şubelerimize bekliyoruz. "ABD Vatandaşlığınız bulunuyor mu?" alanını boş bırakmayınız.

Yurtdışında herhangi bir ülkede (ABD hariç) vergi mükellefiyetiniz bulunuyor mu?

Yabancı ülke vergi mukimliği ile ilgili düzenlemeler nedeniyle sizi şubelerimize bekliyoruz. "Yurtdışında herhangi bir ülkede (ABD hariç) vergi mükellefiyetiniz bulunuyor mu?" alanını boş bırakmayınız.
"Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili "Bilgilendirme"'yi okudum." alanını boş bırakmayınız.

Tüm alanların doldurulması zorunludur.